RSwarriors

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RSwarriors

RsW FTW!


3 posters

    nincs kérdésem csak petinek meg daninak

    avatar00142
    avatar00142


    Hozzászólások száma : 264
    Csatlakozás ideje : 2009. May. 10.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : titkos

    nincs kérdésem csak petinek meg daninak Empty nincs kérdésem csak petinek meg daninak

    Témanyitás  avatar00142 Kedd Okt. 20, 2009 3:37 pm

    looooooooool de sad-ek vagytok dani ha te kickeltél marci karijából akkor mire van nagy pofád?
    1.h már nagy a pofátok akkor kickeljetek a saját karitokból lehet utálni stb de nem kell kickelni ha írok,mert az aszt jelenti h nem bírjátok elviselni ha valinek igaza van!!!szánalmas páros vagytok
    2.ha már köszönni nem tudsz peti mert annyira uintelligens nyomorék vagy akkor ne írj semmit!!!nem vok kiváncsi a váleményedre!!!!
    3.peti csaok olyat állíts amit be is tudsz bizonyítani!
    4.dani el se hiszem h ilyen szánalmas jerek lettél nem hiába vagytok kis hülyegyerekek
    XD sad kids
    Avi
    Lord M rk1
    Lord M rk1


    Hozzászólások száma : 274
    Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 30.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : Pest megye

    nincs kérdésem csak petinek meg daninak Empty Re: nincs kérdésem csak petinek meg daninak

    Témanyitás  Lord M rk1 Kedd Okt. 20, 2009 4:04 pm

    Avatar miért van hogy te mindig balhézol?XD
    Ha van valami érdekes téma szolj bele ne keveradj mások vitájába mert abbol csak te fogssz kikerülni mint Vitatott!
    avatar00142
    avatar00142


    Hozzászólások száma : 264
    Csatlakozás ideje : 2009. May. 10.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : titkos

    nincs kérdésem csak petinek meg daninak Empty Re: nincs kérdésem csak petinek meg daninak

    Témanyitás  avatar00142 Kedd Okt. 20, 2009 4:07 pm

    loooooooool mondtam h nem maxolom az fm-et erre peti kezdette el megjegyzéseket szólni kit érdekelnek a magjegyzései?
    ha peti nem kezd el magyarázni és dani nem kickel marci karijából akkor nincs ez a vita
    avatar
    peti501


    Hozzászólások száma : 18
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 04.

    nincs kérdésem csak petinek meg daninak Empty Re: nincs kérdésem csak petinek meg daninak

    Témanyitás  peti501 Szer. Okt. 21, 2009 8:24 pm

    most mondjam én?
    1.ez miota kérdés?csak irogatod a bánataid
    2.nekem nem fáj semmi föleg nem a hazugság...
    3.akkor mivan ha más karibol kickel?tebajod..ebböl láccik h nemcsak énvok aki olyannak néz amilyen vagy gf..
    4.az csak egy megjedzés volt jajj istenem tudod h utállak me van miér ennyi rollad..lol az a irl wmap megvan rolla véleményem nem hülye öse... lol!
    avatar00142
    avatar00142


    Hozzászólások száma : 264
    Csatlakozás ideje : 2009. May. 10.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : titkos

    nincs kérdésem csak petinek meg daninak Empty Re: nincs kérdésem csak petinek meg daninak

    Témanyitás  avatar00142 Szer. Okt. 21, 2009 9:05 pm

    gz azt hittem soha nem fogsz írni nem vitázok veled engem nem érdekelsz am se voltál szimpatikus amikor elöször írtál !!!szal gonoltam h elöbb vagy utóbb lesz egy vitánk
    hát ez így végzödött engem nem érdekelsz ignore-ra raktelek téged is meg danit is mert tök szánalmas amit ti ott levágtatok

    Ajánlott tartalom


    nincs kérdésem csak petinek meg daninak Empty Re: nincs kérdésem csak petinek meg daninak

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Május 11, 2024 4:27 pm