RSwarriors

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RSwarriors

RsW FTW!


3 posters

    marci+paduc születés napja@@%% marci+paduc ti ne nézzétek meg!!!!

    avatar
    Vendég
    Vendég


    marci+paduc születés napja@@%% marci+paduc ti ne nézzétek meg!!!! Empty marci+paduc születés napja@@%% marci+paduc ti ne nézzétek meg!!!!

    Témanyitás  Vendég Csüt. Okt. 08, 2009 5:19 pm

    na szóval ara gondoltam meglephetnénk marcit+lord paduct valamivel a szülinapjuk alkalmából az hogy mivel lephetnénk meg öket azt nem tudom sztem agsnek örülnének xd na de ha valakinek van valami ötlete az irjon(én pl party roomra gondoltam mindenki minimum 50k vagy amit nem sajnáltok pl én junkot nem sajnálnám) na gondolkozatok és irjatok ötleteket.elöre is thx és boldog szülinapot marci+lord paduc
    avatar00142
    avatar00142


    Hozzászólások száma : 264
    Csatlakozás ideje : 2009. May. 10.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : titkos

    marci+paduc születés napja@@%% marci+paduc ti ne nézzétek meg!!!! Empty Re: marci+paduc születés napja@@%% marci+paduc ti ne nézzétek meg!!!!

    Témanyitás  avatar00142 Csüt. Okt. 08, 2009 5:22 pm

    cooldanidang írta:na szóval ara gondoltam meglephetnénk marcit+lord paduct valamivel a szülinapjuk alkalmából az hogy mivel lephetnénk meg öket azt nem tudom sztem agsnek örülnének xd na de ha valakinek van valami ötlete az irjon(én pl party roomra gondoltam mindenki minimum 50k vagy amit nem sajnáltok pl én junkot nem sajnálnám) na gondolkozatok és irjatok ötleteket.elöre is thx és boldog szülinapot marci+lord paduc
    te címeres ökör ha ezt pl titokba akartad volna tartani akkor nem ide kelett volna írni
    ez más rem lesz meglepetés
    avatar
    Vendég
    Vendég


    marci+paduc születés napja@@%% marci+paduc ti ne nézzétek meg!!!! Empty szülinapok

    Témanyitás  Vendég Csüt. Okt. 08, 2009 5:23 pm

    ki mondta hogy meglepetés? csak olyasmi...amugy remélem nem nézik meg ha meg igen ez van... de ne ijeneket irogass hanem inkább ötleteket találj ki
    Lord M rk1
    Lord M rk1


    Hozzászólások száma : 274
    Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 30.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : Pest megye

    marci+paduc születés napja@@%% marci+paduc ti ne nézzétek meg!!!! Empty Re: marci+paduc születés napja@@%% marci+paduc ti ne nézzétek meg!!!!

    Témanyitás  Lord M rk1 Csüt. Okt. 08, 2009 5:25 pm

    XD lol! Pont jó helyre irtad Wink
    Én benne vagyok a 50k-s Party room-ba! Smile
    avatar
    cpt foley14


    Hozzászólások száma : 287
    Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 22.
    Age : 28
    Tartózkodási hely : A gép elött!

    marci+paduc születés napja@@%% marci+paduc ti ne nézzétek meg!!!! Empty Re: marci+paduc születés napja@@%% marci+paduc ti ne nézzétek meg!!!!

    Témanyitás  cpt foley14 Csüt. Okt. 08, 2009 5:29 pm

    l ezt inkább rs-en kéne meg beszélni amikor se marci se paud6 nincs fent me itt sztem el fogják olvasni am jo ötlet

    Ajánlott tartalom


    marci+paduc születés napja@@%% marci+paduc ti ne nézzétek meg!!!! Empty Re: marci+paduc születés napja@@%% marci+paduc ti ne nézzétek meg!!!!

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 12, 2024 6:27 am